De resultaten 1 tot 3 van 3 worden weergegeven.
  1. #1

    Standaard [Mini streefbedragveiling] Blu-rays

    Weer een streefbedragveiling van mij!

    Zie hier voor de regels: http://dvd.nl/forum/showthread.php?9...bedrag-veiling

    Nog even twee herhalingen zoals bij eerdere posts hier gezien:
    - er is een 'originele' eerste post die ongewijzigd blijft (deze dus) en een 2e post waarin alle biedingen bijgehouden worden.
    - de veiling is meteen beëindigd als het streefbedrag behaald is. Alle posts met biedingen die daarna komen, zijn dus niet mee geldig.

    De prijzen zijn exclusief verzendkosten, ik hanteer de verzendkosten zoals bekend bij http://www.postnl.nl/. 1-2 titels 2,76 euro, 3-4 – 3,95 brievenbuspost. Verzendkosten voor een pakket zijn €6,95. Verzendkosten BE in overleg. Alles wordt uiteraard netjes en verzorgd verzonden zodat er niets beschadigd.

    LET OP: DE BIEDINGEN/WIJZINGEN WORDEN IN DE TWEEDE POST VERMELD!!! DEZE POST WORDT NA PLAATSING NIET MEER DOOR MIJ GEWIJZIGD (of alleen door een mod).

    Voor individuele Blu-rays geld:
    Minimaal startbod van elk item = €0,50
    Minimale bedrag van opbod = €0,50

    Streefbedrag: €12,-

    Blu-rays (allen met NL subs)
    - Angels & Demons
    - The Town
    - Machete (met Jessica Alba)
    - Righteous Kill
    - Unstoppable
    - Gamer
    - Contraband
    - Scream
    - The Woman in Black

    Series
    - Heroes seizoen 2 (geen NL subs)

  2. #2

    Standaard

    Streefbedrag: €12,-
    Geboden: €0,-

    Angels & Demons
    Geboden door: (€0,-)

    The Town
    Geboden door: (€0,-)

    Machete (met Jessica Alba)
    Geboden door: (€0,-)

    Righteous Kill
    Geboden door: (€0,-)

    Unstoppable
    Geboden door: (€0,-)

    Gamer
    Geboden door: (€0,-)

    Contraband
    Geboden door: (€0,-)

    Scream
    Geboden door: (€0,-)

    The Woman in Black
    Geboden door: (€0,-)

    Heroes seizoen 2
    Geboden door: (€0,-)

  3. #3

Instellingen bij het plaatsen van berichten

  • Je mag geen nieuwe topics plaatsen
  • Je mag geen antwoorden plaatsen
  • Je mag geen bijlagen invoegen
  • Je mag niet je berichten aanpassen
  •