EMI: Senna Tribute en Dana Winner op DVD

Auteur:
Eric van Ballegoie
25 april 2004


EMI: Senna Tribute en Dana Winner op DVD (EMI: Senna Tribute en Dana Winner op DVD)

SENNA - THE OFFICIAL TRIBUTE TO...
21 april is bij EMI de dubbelDVD van het leven van Ayrton Senna uitgekomen. Een veelbesproken, zeg maar legendarische coureur die tien jaar geleden bij de race in Imola is omgekomen. Nu, tien jaar later is de DVD officieel bij de race van Imola aan zijn zus, Vivian Senna, uitgereikt, en wel door de grootste concurrent van Ayrton in die tijd: Alain Prost. Op de DVD zijn een aantal documentaires te vinden. Teh Right To Win vertelt het verhaal van Senna en staat bol van het commentaar van mensen die Senna gekend hebben. Alain Prost, Damon Hill, Frank Williams, noem maar op. Daarnaast een docu \'The Lifestyle of Ayrton Senna\' die verhaalt over zijn leven buiten het racecircuit in Brazilie. Op disc 2 staat \'Racing is in my Blood\', een 52 minuten lang durende documentaire over Senna op de racebaan. Zijn snelste laps, zijn overwinningen, zijn eerste testrondes noem maar op.

Dana Winner - 10 jaar in concert  - Releases 26 april
Het begon allemaal toen Dana Winner meedeed met een soundmix wedstrijd in 1988. Het jaar daarop bracht Dana haar eerste single uit...dat werd de start van een fantastisch carrière! Succesvolle albums als Woordenloos, Regenbogen, Mijn Paradijs en Waar is het gevoel volgde elkaar snel op.

In 1997 maakte Nederland al kennis met deze grote Belgische ster. In dit jaar kwam de single \'Westenwind\' uit in Nederland en werd een groot succes. Alle albums die ze uitbracht in België werden goud of platina. Afgelopen najaar vierde Dana Winner haar succes met een geweldig concert in het Antwerpse sportpaleis. Een uitverkochte zaal kon genieten van al haar hits waar onder Westenwind, Geef de kinderen de wereld, ik hou van jou en natuurlijk het duet met Frank Galan (Never Never/Grande Grande). Nu kan het Nederlandse publiek ook genieten van dit geweldige concert.....en de vele extra\'s die de DVD te bieden heeft. Zo zijn er exclusieve beelden van de voorbereidingen van het concert, interviews met special guests en natuurlijk een interview met Dana zelf!

Deze uitgave is beschikbaar gesteld door EMI Music.