Packard Bell introduceert kleine audio, video en fotospeler

Auteur:
Eric van Ballegoie
11 juli 2005


Packard Bell introduceert kleine audio, video en fotospeler (Packard Bell introduceert kleine audio, video en fotospeler)

Packard Bell, de consumentendivisie van NEC Computers Nederland, introduceert de AudioStar, een MP3-speler waarmee ook foto’s en filmpjes te bekijken zijn. Uit recent onderzoek van Packard Bell naar het gebruik van MP3-spelers is gebleken dat jongeren bij de aanschaf van een nieuwe MP3-speler vooral op zoek zijn naar uitgebreidere functionaliteiten. Met de AudioStar speelt het bedrijf hier dan ook op in.

Deze trendy MP3-speler is uitgerust met een stijlvolle aluminium behuizing en een extra groot kleurenscherm (4,5 cm) waarop foto’s en filmpjes uitstekend te bekijken zijn. Het scherm kan 65.000 kleuren weergeven voor een heldere beeldweergave.

De AudioStar is verkrijgbaar in twee varianten: met een opslagcapaciteit van 512 MB (voor +/- 120 muzieknummers) en 1 GB (voor +/- 240 muzieknummers). Packard Bell levert software mee om foto’s op de computer makkelijk te verkleinen en over te zetten op de AudioStar, zodat er voldoende opslagcapaciteit overblijft voor muziek.

Dankzij het ultralichte gewicht van 49 gram en het compacte formaat van 65 x 47 x 13 mm zijn foto’s, filmpjes en muziek overal af te spelen. De oplaadbare batterij zorgt voor 10 uur kijk- en luisterplezier.

De AudioStar wordt geleverd met oordopjes en halskoord, een verlengkabeltje, een oplader en een beschermend draagtasje.

Prijs en beschikbaarheid
De AudioStar is per direct beschikbaar via Packard Bell’s retailkanaal. Deelnemende winkels zijn te vinden op www.packardbell.nl. De AudioStar met 512 MB opslagcapaciteit kost 149,99 euro (inclusief BTW). De 1 GB variant bedraagt 199,99 euro (inclusief BTW).

Deze uitgave is beschikbaar gesteld door Packard Bell.