DVD & BLU-RAY RELEASE: 23 APRIL
Muzikaal spektakel Better Man vertelt het waargebeurde verhaal van de glansrijke carrière, de dramatische val en de buitengewone comeback van de Britse popsuperster Robbie Williams, een van de grootste entertainers aller tijden. Onder de visionaire regie van Michael Gracey (The Greatest Showman) wordt dit verhaal op een nooit eerder vertoonde wijze tot leven gebracht, waarbij het kenmerkende charisma, de humor en onverwoestbare geest van Robbie Williams centraal staan. Deze baanbrekende heruitvinding van de muzikale biopic volgt Robbie's reis van zijn jeugd en zijn tijd als lid van de hitformatie Take That, tot zijn ongeëvenaarde successen als recordbrekende soloartiest, en toont tegelijkertijd de uitdagingen die roem en succes met zich meebrengen. Regie: Michael Gracey Cast: Robbie Williams, Jonno Davies, Steve Pemberton Recensies: **** "Better Man’ groeit uit tot een wonderbaarlijke beleving" - HUMO "Robbie Williams is een chimpansee in overtuigende en vermakelijke biopic" - Het Parool "In de wervelende biopic ‘Better Man’ legt de Britse entertainer Robbie Williams zijn ziel en zijn vele problemen bloot. Met een pratende chimpansee in de hoofdrol." - De Tijd UPS's: Uitstekende beoordeelde biopic over Robbie Williams (IMDB 7,6, Rottentomatoes 88 en 90%) van de regisseur van The Greatest Showman.
|
|
DVD RELEASE: 23 APRIL
Mahin (70) woont alleen in Teheran sinds haar man is overleden en haar dochter naar Europa is vertrokken. Na weer een middag thee te hebben gedronken met haar vriendinnen, besluit ze haar eenzame routine te doorbreken en nieuw leven in haar liefdesleven te blazen. In haar zoektocht naar een vrijgezelle man keert ze terug naar plekken uit haar verleden en mijmert ze over de gelukkige jaren die ze in vrijheid heeft doorgebracht. Mahin hangt rond in in het park waar ze dapper een jonge vrouw te hulp schiet die in conflict is met de zedenpolitie vanwege een incorrect gedragen hoofddoek, in een chique koffieshop van het hotel, en uiteindelijk in een bescheiden restaurant waar voedselbonnen voor gepensioneerden worden ingewisseld. Daar ontmoet ze Faramarz, een bescheiden en vriendelijke alleenstaande man van haar leeftijd. Hij is taxichauffeur en veteraan en heeft net als Mahin een onafhankelijke geest: hij kreeg problemen met de autoriteiten omdat hij een muziekinstrument bespeelde in een bruiloftsband. Mahin stelt zich open voor een nieuwe romance en nodigt Faramarz uit in haar appartement om haar favoriete taart voor hem te bakken. Het wordt onverwachte, onvergetelijke avond...
Regie: Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha Cast: Lili Farhadpour, Esmaeel Mehrabi, Mansoore Ilkhani Recensies: "... een hartverwarmende, maar ook aangrijpende film." - De Standaard "Het is een wonder dat de Iraanse prachtfilm My Favourite Cake überhaupt bestaat" - De Volkskrant USP's: Uitstekend beoordeeld Iraanse komedie/drama. Winnaar van 2 prijzen op de Berlinale.
|
|
DVD & BD RELEASE: 30 APRIL
De aftakelende maffioso Thug (Liam Neeson) doet er alles aan om zijn familie, van wie hij vervreemd is geraakt, terug te winnen. Wanneer hij een rivaliserende bende moet ontmantelen, komt hij erachter dat het niet zo makkelijk is om te ontsnappen uit de onderwereld en een nieuw bestaan op te bouwen… Thug brengt ‘Cold Pursuit’-regisseur Hans Petter Moland en actieheld Liam Neeson (‘Taken’-franchise, ‘Cold Pursuit’, ‘Memory’) opnieuw samen in een thriller van formaat.
Regie: Hans Petter Moland Cast: Liam Neeson, Ron Perlman, Daniel Diemer USP's: Van de maker van Cold Pursuit en met actieheld Liam Neeson.
|
|
DVD RELEASE: 30 APRIL
No Other Land volgt Basel Adra, een jonge Palestijnse activist uit Masafer Yatta op de Westelijke Jordaanoever, die al sinds zijn jeugd strijdt tegen de massale verdrijving van zijn gemeenschap door de Israëlische autoriteiten. Hij documenteert de verwoesting van dorpen in zijn regio, waar Israëlische soldaten geleidelijk huizen slopen en bewoners verdrijven. Op een bepaald moment ontmoet hij Yuval, een Israëlische journalist, en er ontstaat een onwaarschijnlijke vriendschap tussen hen. Hoewel Yuval Basel steunt in zijn inspanningen, wordt hun band onder druk gezet door de enorme ongelijkheid: Basel leeft onder militaire bezetting, terwijl Yuval vrij en zonder beperkingen leeft.
Regie: Basel Adra, Hamdan Ballal, Yuval Abraham USP's: Unaniem lovende kritieken en winnaar Oscar Beste Documentaire Film
|
|
DVD & BLU-RAY RELEASE: 30 APRIL
In het Wereldkampioenschap rally in het jaar 1983 vindt de Italiaanse teammanager Cesare Fiorio in de Duitse Roland Gumpert, die voor Audi rijdt, een geduchte tegenstander. Een nederlaag lijkt zo goed als onvermijdelijk. Fiorio geeft zich echter niet zomaar gewonnen en hij schakelt de hulp in van een arts en voedingsdeskundige. Daarnaast weet hij Walter Rohl te overtuigen om voor Lancia te racen, al stelt deze zijn eisen.
Regie: Stefano Mordini Cast: Haley Bennett, Daniel Brühl, Riccardo Scamarcio USP's: Populaire thematiek (historie Groep A rally).
|
|
|
|
Inloggen