Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

DVD Regio 2
R
RaZoR
21 jump street seizoen 5
Feb 18, 2008

weet iemand waneer seizoen 5 uitgebracht word ???

DV
Daniël V.
Feb 18, 2008

RaZoR;1311222 wrote: weet iemand waneer seizoen 5 uitgebracht word ???

Daar is nog niks over bekend. Hij had er eigenlijk al moeten zijn, gezien de snelheid waarmee de vier voorgaande reeksen zijn uitgebracht.

Er is ook een kans dat ze die helemaal niet gaan uitbrengen, maar dat is puur een speculatie van mijn kant. Depp speelt namelijk niet meer mee in seizoen 5. Hij komt alleen in de eerste aflevering nog even voorbij.

Er bestond al een topic over deze serie in DVD Regio 2 (meerdere zelfs). :wink: Hier eentje die je zelf gestart bent in 2006 :p met de meest recente laatste post.

http://www.allesoverfilm.nl/forum/showthread.php?t=44576&highlight=21+Jumpstreet

reply
0
R
RaZoR
Feb 18, 2008

nou dat zou raar zijn als je seizoen 5 niet gaan uitbrengen vind ik :S

reply
0
DV
Daniël V.
Feb 19, 2008

RaZoR;1311458 wrote: nou dat zou raar zijn als je seizoen 5 niet gaan uitbrengen vind ik :S

Nou, als je bedenkt hoe verschrikkelijk kostenbesparend DFW te werk is gegaan bij het uitbrengen van deze serie, is het ineens niet meer zo raar.

Het begon al bij seizoen 1, waarbij de tweedelige pilot ontbrak. Voor seizoen 2 werden 6 afleveringen op 1 schijfje gepropt, wat de transfer niet bepaald ten goede kwam. Bij veel afleveringen in alle 4 seizoenen ontbreekt bovendien de originele muziek. Iets wat voor Miami Vice wel netjes werd verzorgd. De verpakkingen doen het er ook uitzien als cheap crap.

Aangezien de twee populairste personen (Johnny Depp en Richard Grieco) in seizoen 5 niet meer meedoen, zit de kans er dik in dat DFW deze gaat overslaan. Seizoen 5 stond ook bekend als het doodsvonnis van de serie. Peter DeLuise en Dustin Nguyen wilden de serie samen met Depp verlaten. Oorspronkelijk werd Jumpstreet om die redenen door Fox gecanceld na seizoen 4.

Producent Stephen J. Cannel heeft seizoen 5 er tegen een minimaal budget uitgeperst bij een ander TV-netwerk, overtuigd dat de serie ook kon overleven zonder Depp en consorten. Hij had het mis. Het werd een dikke mislukking, met veel erg slecht geschreven afleveringen, en een continu wisselende cast van onopvallende figuren. Alleen Holly Robinson Peete (Judy Hoffs) bleef het hele seizoen aan boord, en Steven Williams (captain Fuller) komt nog slechts enkele keren voorbij. Ik denk eerlijk gezegd niet dat je iets mist als dit aanhangsel hier niet uitkomt.

Vergelijkbaar: Airwolf kreeg ook een low-budget vierde seizoen met een andere cast. Ook dat werd een terechte mislukking, en de fans erkennen seizoen 3 als de afsluiter.

reply
0
A
aemir
Feb 20, 2008

[LEFT]Goedemorgen,

Primeval deel 2 en 21jumpstreet deel 5 staan nog niet op mijn release lijst, hiervan is dus nog niet bekend wanneer ze uitkomen. Zodra er een vaste release datum is komt dit op www.hokshop.com te staan.[/LEFT]

[LEFT]Met vriendelijke groet,[/LEFT]

[LEFT]Gerard Pelders
Marketingmedewerker
[/LEFT]

[LEFT]Dutch Filmworks
Sportlaan 1a
4209 AX Schelluinen
T: +31 (0) 183 610 250
F: +31 (0) 183 619 225

www.dfw.nl[/LEFT]

reply
0
R
RaZoR
Feb 26, 2008

nou ik hoop wel dat seizoen 5 ook gewoon uitkomt, want zou nergens op slaan om iets niet compleet uit te brengen :mad:

reply
0
C
chev
Apr 07, 2008

seizoen 5 is wel import verkrijgbaar bij mediamarkt

reply
0
R
RaZoR
Apr 15, 2008

ja weet ik, maar wil hem graag met nl ondertiteling hebben.

reply
0
R
RaZoR
May 23, 2008

is er al bekend waneer seizoen 5 uitkomt

reply
0
R
RaZoR
Jun 06, 2008

weet niemand iets hierover?

reply
0
DV
Daniël V.
Jun 06, 2008

Er is nog altijd niets bekend over een R2NL-release voor seizoen 5. Niets over te vinden op DVD-Home of Bol.com. Die zijn er meestal toch wel als eerste bij wat betreft release-info.

reply
0
DV
Daniël V.
Jun 06, 2008

Er is nog altijd niets bekend over een R2NL-release voor seizoen 5. Niets op DVD-Home of Bol.com, en die zijn er meestal toch wel als eerste bij wat betreft release-info.

Ik zou zeggen stuur een mailtje aan DFW en vraag het ze. (y)

[EMAIL="info@dfw.nl"]info@dfw.nl[/EMAIL]

reply
0
R
RaZoR
Jun 10, 2008

done :)

reply
0
R
RaZoR
Jun 23, 2008

nou, inmiddels al week geleden n mailtje gestuurd naar t adres wat je gaf maar tot op heden niks gehoord beetje jammer :(

reply
0
DV
Daniël V.
Jun 24, 2008

RaZoR;1406098 wrote: nou, inmiddels al week geleden n mailtje gestuurd naar t adres wat je gaf maar tot op heden niks gehoord beetje jammer :(

Dat mailadres komt van de DFW-site. Ik heb er zelf ook wel eens heen gemaild, maar dat was ook niet bepaald dezelfde dag reactie.

DVD-Home heeft nu Seizoen 4 in de releaselijst staan voor 22 augustus a.s. Aangezien die al uit is, heeft dit misschien betrekking op Seizoen 5. Zonder bevestiging is dat echter slechts een aanname van mijn kant.

reply
0
R
RaZoR
Jun 27, 2008

laten we hopen dat dat seizoen 5 is

reply
0
R
RaZoR
Jul 29, 2008

al wat bekend erover, aangezien d= ik maar geen mail terug krijg :(

reply
0
T
Tammie86
Aug 14, 2008

Ik zag dat op de website van Freerecordshop ook stond dat 22-8 seizoen 4 uitkomt. Ik heb een mail naar hun gestuurd en erin gezet dat die allang uit is en of dat geen seizoen 5 moet zijn. Heb een mail terug gehad en daarin stond dat het inderdaad een fout is dat er seizoen 4 staat. Dus ik neem aan dat op 22-8 seizoen 5 uitkomt.

reply
0
R
RaZoR
Aug 20, 2008

oke dat zou geweldig zijn

reply
0
R
RaZoR
Sep 24, 2008

weet iemand inmiddels al of t om seizoen 5 gaat en ie al uit is ??

reply
0
R
RaZoR
Oct 01, 2008

niemand?

reply
0