Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

DVD Regio 2
PN
Peter Neefs
Universal Superrr Film Collectie
Jul 14, 2008

Ik wist niet goed waar ik dit kon posten, dus bij deze een nieuw topic...(moderators: moest het nu beter ergens anders staan dan verplaatsen jullie het maar;-) ) Naast de Special Price Collection gaat Universal een nieuwe budget-collectie lanceren...de Superrr Film Collectie. Hier zitten o.a. de klassieke monsterfilms van Universal in: Wolf Man (1941), The Mummy (1932), Frankenstein (1931) en Dracula (1931). zie:
SUPERRR... De enige tijd geleden door Universal Pictures ingezette nieuwe catalogusstrategie, de Special Price Collection, is een groot succes gebleken. Van de SPC zijn intussen twee waves met 30 titels verschenen. Die titels werden geselecteerd op basis van recente verkoopcijfers. Het zijn films die bij het grote publiek populair zijn. Naast de SPC-titels pakt Universal Pictures in augustus voor het eerst ook uit met een nieuwe catalogusreeks, Superrr Film genaamd. Dat zijn kwaliteitsfilms tegen een, zo mogelijk, nog voordeliger prijs. UPB heeft uit zijn collectie 'prachtige klassiekers, keiharde actiefilms, nostalgische golden oldies, doodenge horrorfilms en echte feelgood movies' niet minder dan 50 titels geselecteerd. Een greep uit deze collectie: The Breakfast Club, Jesus Christ Superstar, Scarface (1932), Billy Elliot en In The Name Of The Father. Net als de Special Price Collection zullen de Superrr films voorzien zijn van een in het oog springende sticker en gepresenteerd worden in een opvallende display. Release: 14 augustus 2008. • A Foreign Affair • After.... • Air America • Autumn In New York • Bad Boys • Billy Elliot • Boiling Point • Charlotte Gray • Crimewave • Cry Baby • Dark City • Darkman • Darkman II - Return Of Durant • Darkman III - Die Darkman Die • Dead Man • Dr T And The Women • Dracula (1931) • Evil Dead II • Fast Times At Ridgemont High • Frankenstein (1931) • Gotcha! • Gray Matters • Gun Shy • Heartbreakers • Henry & June • Honey • Idlewild • In The Name Of The Father • Janis • Jesus Christ Superstar • K-9 - P.I. • Mad Dog And Glory • No Name On The Bullet • Scarface (1932) • Sixteen Candles • Spiceworld - The Movie • The Actors • The Best Little Whorehouse In Texas • The Border • The Breakfast Club • The Breed • The Cats Musical • The Mummy (1932) • The Paleface • The Thing • The Wiz • The Wolf Man (1941) • Warriors Of Virtue II • Weird Science • Where The Money Is
Bron: dvdinfo.be Ik haal in ieder geval die 4 klassieke monsterfilms zeker een keer in huis, alsook In The Name of the Father (tenminste als dat de film is die ik denk dat het is, over [spoiler]die jongen die ten onrechte in de gevangenis zit op verdenking van lidmaatschap van het IRA[/spoiler]).

MVH
Marcel v/d H.
Jul 14, 2008

Zitten op zich wel goede titels tussen, vraag me alleen wel af hoe de hoesjes van deze versies er uit gaan zien. Die van de Special Price Collection zijn namelijk behoorlijk lelijk.

reply
0
PN
Peter Neefs
Jul 14, 2008

Marcel v/d H.;1416288 wrote: Zitten op zich wel goede titels tussen, vraag me alleen wel af hoe de hoesjes van deze versies er uit gaan zien. Die van de Special Price Collection zijn namelijk behoorlijk lelijk.
De dvd's uit de Special Price Collection hebben toch de normale covers?
Zie bijvoorbeeld:
[IMG]http://www.mediadis.com/pictures/big/180877.jpg[/IMG]
of
[IMG]http://www.mediadis.com/pictures/big/180809.jpg[/IMG]

Je bedoelt misschien de Universal Ultimate Selection?

reply
0
HTL
Herman ter Lingen
Jul 14, 2008

Ik kijk al uit naar de in het oog springende stickerrrrs:roll:

reply
0
PN
Peter Neefs
Jul 14, 2008

Herman ter Lingen;1416291 wrote: Ik kijk al uit naar de in het oog springende stickerrrrs:roll:
Zolang ze er maar goed afkomen maken stickers me eigenlijk niet zoveel uit. Maar dat goed afkomen is blijkbaar wel een probleem tegenwoordig...daarom heb ik thuis een heel pak lege cases liggen om de met lijmresten besmeurde doosjes te vervangen.

reply
0
MVH
Marcel v/d H.
Jul 14, 2008

Hmz dan ben ik volgens mij in de war met een andere Universal reeks.

Edit: Inderdaad de Universal Ultimate Selection.

reply
0
B
BrianB
Jul 15, 2008

Ik dacht (en hoopte even) dat jij een foutje had gemaakt met het woord 'Superrr', maar het bleek dus een geniaal idee te zijn van Universal zelf. De films in deze collectie zijn totaal niet interessant, want de meeste waren al zeer goedkoop te vinden zonder lelijke stickers op de hoes.

reply
0
I
intexor
Jul 16, 2008

Zitten toch wel een aantal interessante titels tussen die ik nog niet heb. Maar het zal toch van de prijs afhangen, die moet wel echt laag zijn.

reply
0
TW
TJ Weissel
Jul 16, 2008

Heb de covers gezien, behalve 'n grote roze sticker is het originele artwork weer terug (y)

reply
0
PN
Peter Neefs
Jul 16, 2008

TJ Weissel;1417230 wrote: Heb de covers gezien, behalve 'n grote roze sticker is het originele artwork weer terug (y)
Inderdaad (y) ...gelukkig is Universal niet verder gegaan met het uitbrengen van releases met van die spuuglelijke covers als de UUS-uitgaves.

Is het dan deze cover voor bijvoorbeeld The Wolfman? Of nog een andere?

[IMG]http://ecx.images-amazon.com/images/I/51360BH1JKL._SL500_AA240_.jpg[/IMG]

reply
0
B
BrianB
Jul 16, 2008

peter_ke;1417259 wrote: Inderdaad (y) ...gelukkig is Universal niet verder gegaan met het uitbrengen van releases met van die spuuglelijke covers als de UUS-uitgaves.

Is het dan deze cover voor bijvoorbeeld The Wolfman? Of nog een andere?

[IMG]http://ecx.images-amazon.com/images/I/51360BH1JKL._SL500_AA240_.jpg[/IMG]


Lijkt mij niet. Ik denk dat ze gewoon de oude hoezen gebruiken.
[IMG]http://www.lifegoggles.com/wordpress/wp-content/uploads/wolfman.jpg[/IMG]
Deze dus.

reply
0
PN
Peter Neefs
Jul 16, 2008

BrianB;1417280 wrote: Lijkt mij niet. Ik denk dat ze gewoon de oude hoezen gebruiken.
[IMG]http://www.lifegoggles.com/wordpress/wp-content/uploads/wolfman.jpg[/IMG]
Deze dus.
Volgens mij is die cover die ik gepost heb toch ouder hoor...maar ik zou er zeker geen probleem mee hebben als ze de cover gebruiken die jij hebt gepost, want die vind ik een heel pak mooier.

reply
0
-
-Jaap-
Jul 16, 2008

Nieuwe cases kopen is helemaal niet nodig, die smurrie van die gele stickers krijg je er met er wasbenzine perfect af zonder beschadigingen.

Inlay eruit, even een oud papiertje onder de te boenen plek schuiven, om te voorkomen dat de wasbenzine in het doosje drupt.
Even wat wasbezine op een keukenpapiertje, en je veegt die resten er zo af.
Daarna even goed met water schoonmaken en laten drogen.
Inlay erin en klaar.

Die stickers van Warner Bros "Our favorites, Your choice'' zijn net zo erg.
Die ga ik er proberen af te halen op dezelfde manier.

't kost even wat werk, maar op deze manier gaat het echt perfect.

reply
0
SD
Sander D.
Jul 17, 2008

En voor wie geen wasbenzine in huis heeft: slaolie / olijfolie werkt ook !

reply
0
TW
TJ Weissel
Jul 17, 2008

Grappig, met 'n beetje geduld gaat ontstickeren toch vaak wel goed?... het zijn geen permanente stickers die ze gebruiken namelijk, vaak op plasticbasis ook nog. Misschien ben ik gewoon te ervaren met die tig hoesjes die ik per week moet ontstickeren op mijn werk en thuis :D

reply
0
-
-Jaap-
Jul 17, 2008

Hoe haal je die gele sticker er dan het beste vanaf?
Ze gaan namelijk heel snel scheuren, het papier scheurt van de lijm af.

reply
0
TW
TJ Weissel
Jul 17, 2008

hoekje pulken en dan met geduld eraf halen, in de plakrichting dus plat over het doosje heenslepen/strijken... niet lukraak eraf trekken zoals 'n plijster, wanneer er 'n lijmrestje achterblijft dezelfde sticker gebruiken om de rest er af "deppen".

reply
0
JB
Jordy van Buel
Jul 17, 2008

TJ Weissel;1417581 wrote: hoekje pulken en dan met geduld eraf halen, in de plakrichting dus plat over het doosje heenslepen/strijken... niet lukraak eraf trekken zoals 'n plijster, wanneer er 'n lijmrestje achterblijft dezelfde sticker gebruiken om de rest er af "deppen".


Ik wrijf er altijd eerst een minuutje overheen om de sticker wat los te weken, dan pulk ik een hoekje los zodat ik een goed stuk tussen de vingers heb en geef dan een flinke ruk, mijn ervaring is dat je dan de minste lijmresten overhoudt.

Maargoed, nu weer graag ontopic!

reply
0
ME
maniac e
Jul 17, 2008

Ach die sticker zooi verkopen ze niet beter door dat is zeker.

reply
0