Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

Audio en Luidsprekers
N
nikeloog
Impulse 34 aanluiten
Aug 09, 2010

Beste mensen, Ik heb onlangs een set Impulse 34 speakers aangeschaft. Op de achterkant zitten een 6-tal aansluitingen. op de aansluiting staat bij het bovenste paar aansluitingen "H + L". Ik neem aan dat die staan voor HI en LO. Op de 2 onderste paar aansluitingen staan BI WIRE. In de situatie van Single-wire (single-wire.jpg) In de situatie van Bi-wire (bi-wire.jpg) Zijn de aansluitingen zoals de tekeningen aangeven correct. Al vast bedankt voor de moeite. Ik stel deze vraag omdat verkoper van de winkel aangeeft, dat ik ze op deze wijze dient aan te sluiten (single-wire): DE ONDERSTE 2 PAREN MET ELKAAR VERBINDEN EN VERSTERKER MET (HET LIEFST) HET ONDERSTE-ANDERS HET BOVENSTE- PAAR VERBINDEN

GS
Gerco Stuivenberg
Aug 10, 2010

Welkom op dit forum nikeloog.

Volgens de info die jij gegeven hebt, is dit type luidspreker voorzien van 4 klemmen voor 'bi-wiring' en daarnaast 2 klemmen voor 'mono-wiring'. Of dit in werkelijkheid zo is, zou je moeten proberen. Niet geschoten is altijd mis.

Is het met de versterker/receiver niet mogelijk om zonder te 'bruggen' 2 eindtrappen voor 1 luidspreker te gebruiken, dan zal het niet veel uitmaken of je 'bi-wiring' of 'mono-wiring' gebruikt en is het handiger om deze met 1 kabel aan te sluiten. ;)

reply
0