Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

Kalibraties
M
mental-marco
ISF kalibratie NH?
Oct 12, 2013

Weet iemand in de buurt van Haarlem iemand die goede, betaalbare en betrouwbare ISF kalibraties uitvoert? Ben sinds kort in bezit van een Samsung EU46F7000 en zie zelf wel dat de kleuren nog helemaal niet optimaal zijn. En als filmliefhebber zou ik heel graag toch alles uit de televisie willen halen.

R
rogue
Oct 12, 2013

Zie hier en hier .
Ik spreek uit ervaring.

reply
0
M
mental-marco
Oct 23, 2013

Bedankt. Zal er eens goed naar kijken. Maar jij bent er wel positief over dus? Wat doet hij allemaal en is het echt een wereld van verschil de voor en na beelden?

reply
0
R
rogue
Oct 23, 2013

Dat staat allemaal in de eerdere links.
Bij mij was het een groot verschil; details die je eerder niet zag, veel betere diepte, kleuren die kloppen enz.
Er staan ook ervaringen bij in de links en je kunt ook van alles vragen in de topics.

reply
0
M
Martino
Oct 24, 2013

Hier ook een positieve ervaring met de calibratie door Frank Doorhof. Prima service en je geld meer dan waard!

reply
0
M
mental-marco
Oct 24, 2013

Bedankt beiden voor jullie reacties :) Ik ga eens informeren en kijken wat het gaat kosten.

reply
0
R
rogue
Oct 24, 2013

Ook de kosten staan vast; staat ook bij de links ;).

reply
0
M
mental-marco
Oct 27, 2013

Ja zag de kosten en moet zeggen vind het helaas vrij duur. Ondanks dat het misschien goedkoop is voor een calibratie. Maar voor mij even teveel van het goede. Probeer eerst wel even of ik ook een goed resultaat kan behalen via de World of Wonders bluray van Disney. Die is qua aanschaf net even wat goedkoper en schijnt ook goede resultaten op te leveren. Want €230 is me toch echt teveel :(

reply
0
P
peptalk
Oct 27, 2013

mental-marco;1956043 wrote: Ja zag de kosten en moet zeggen vind het helaas vrij duur. Ondanks dat het misschien goedkoop is voor een calibratie. Maar voor mij even teveel van het goede. Probeer eerst wel even of ik ook een goed resultaat kan behalen via de World of Wonders bluray van Disney. Die is qua aanschaf net even wat goedkoper en schijnt ook goede resultaten op te leveren. Want €230 is me toch echt teveel :(


Totaal niet met elkaar te vergelijken.

reply
0
M
mental-marco
Oct 27, 2013

Dat zal ook idd vast wel verschillend zijn. Aangezien het prijsverschil en de deskundigheid van een ervaren kalibrateur. Maar dan nog heb ik geen €230 liggen voor een kalibratie. Dat wordt me toch echt wat te duur. Voor dat geld zou ik toch echt eerst eens het verschil willen zien van een beeld voor en een beeld na de kalibratie. En dan nog eens kijken of ik het dat geld ga waard vinden.

reply
0