Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

Tv-series Discussies
R
rogue
Lost in Space (Netflix, 2018 - )
Mar 06, 2018

Tsja, voor sci-fi liefhebbers zoals ikzelf, is dit misschien nog wat. Beter dan de laatste film uit '98 lijkt mij niet zo moeilijk ;).

L
lockedfor
Mar 06, 2018

Danger Will Robinson! Goed dat ze dat terug hebben laten komen in de trailer (voor diegenen die al iets weten over Lost in Space)
(tenzij dit weer een andere trailer is)

reply
0
J
Johan1967
Nov 29, 2019

Seizoen 2 komt 24 december.

[IMG]https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNDQ0MTk5ZDQtYTU1My00ODZhLTg0MDUtZDNmNTg5YWJhNmNmXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_SY1000_SX800_AL_.jpg[/IMG]

reply
0
RB
Richard B.
Jan 08, 2022

Ik ben hem nu aan het bekijken. Ik ben er nog niet wild van.

Eind december vorig jaar is trouwens seizoen 3 in premiere gegaan en blijkbaar is dat ook het laatste seizoen. De serie is niet het succes geworden dat Netflix ervan hoopte.

reply
0
T
tmvde
Jan 09, 2022

Richard B.;2093314 wrote: Ik ben hem nu aan het bekijken. Ik ben er nog niet wild van.

Eind december vorig jaar is trouwens seizoen 3 in premiere gegaan en blijkbaar is dat ook het laatste seizoen. De serie is niet het succes geworden dat Netflix ervan hoopte.


Waaruit concludeer je dat? Toen seizoen 3 werd aangekondigd, werd al meteen gemeld dat dat het laatste seizoen zou zijn. Vond het een vermakelijke serie.

reply
0
RB
Richard B.
Jan 11, 2022

tmvde;2093318 wrote: Waaruit concludeer je dat? Toen seizoen 3 werd aangekondigd, werd al meteen gemeld dat dat het laatste seizoen zou zijn. Vond het een vermakelijke serie.

Ik meen gelezen te hebben dat Netflix de show te duur vond t.o.v. het aantal kijkers die het trok. Maar ik moet zeggen dat ik de bron daarvan nu ook niet meer terug kan vinden. En wat ik nu lees is dat de serie inderdaad altijd al 3 seizoenen zou duren.

Afgezet tegen de weinige afleveringen die ik gezien heb van de originele serie en van de film uit 1998 vind ik deze serie tot nu toe wel een beetje generiek. Ik heb inmiddels de eerste 8 afleveringen gezien en dat is wat minder exotisch dan de voorgaande incarnaties van Lost in Space. Het doet eigenlijk meer denken aan Battlestar Galactica maar dan met een minimaal aantal scenes in de ruimte. Ik blijf wel kijken maar ik had gewoon andere verwachtingen.

reply
0