Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

DVD Regio 2
M
matthe
Battleship Gallactica
Jan 22, 2004

Bij ieder artikel dat ik lees over deze serie staat een foto van een hele mooie box met aan de voorkant een masker. Bij ons hier in het dorp hadden ze hem echter alleen maar in de vorm van een gewone kartonnen doos. Is die uit de bladen soms een SE of import of zo¿¿?? De handelaar wist het ook niet. Kan iemand mij hier iets over vertellen? Volgens mij stond in deze doos ook alleen maar de afleveringen vermeld en kom ik niets vinden over de extra's die in de bladen genoemd worden.

M
matthe
Jan 22, 2004

Oeps. Volgens mij was ik veel te ongeduldig met een nieuw onderwerp. Hij staat er nu 3 maal in. Normaal gesproken krijg ik een bevestiging dat het verstuurd is en gaat ik automatisch terug naar het forum. Nu gebeurde er schijnbaar niets. Mijn excuses voor mijn ongeduld.

reply
0
HK
Henk Kruse
Jan 22, 2004

De box is in Nederland in 2 smaken uitgebracht. De gewone en de special edition. De special edition heeft als extra's de blikken (ha ha plastic) kop en een extra DVD met... extra's.

Hoewel de potentie wel aanwezig was, valt het toch wel een beetje tegen. De bonusdisk in een goedkoop papieren hoesje, de DVD's in gewone dubbeldoosjes en de omdoos is nu ook al niet echt supermooi.

Maar ja, het staat wel weer erg opvallen en van een afstand ook best wel mooi in de kast.

Je kan de special kopen bij bv. de FRS.

Henk K.

reply
0
M
matthe
Jan 22, 2004

Bedankt.

Jammer. Op dat superkleine fotootje leek het heel wat. Is er erg veel verschil in prijs? En waar en wat is de FRS¿ :?

reply
0
RS
Rob Smit
Jan 22, 2004

Free Recordshop

reply
0
LVM
Lex v/d Moolen
Jan 22, 2004

Het is trouwens Battlestar Galactica. :wink:

reply
0
M
matthe
Jan 22, 2004

Het is trouwens Battlestar Galactica.


FOUTJUHHHH!!!! BEDANKT :(

reply
0
PK
Pieter Kleine
Jan 22, 2004

Voorlopig de box niet kopen, als je gaat voor nl.ot. Eén van de aflveringen beschikt niet over nl-ot. Er moet binnenkort een verbeterde box komen. De fout is dan herstelt. Zie ook www.dvd-home.nl.

reply
0
HK
Henk Kruse
Jan 22, 2004

Er zal zo wie zo toch een omruilprocedure komen (zie o.a. http://www.dvd-home.nl/nieuws/nieuws.htm#2). Je zou de leverancier kunnen plagen door te zeggen dat je 'm goedkoper wil vanwege onjuiste ondertitels, en 'm dan niet wijzer maken dan 'ie is ;-).

Henk K.

Ps. een kleine maar goed bedoelde tip. Als je weer iets wilt plaatsen, probeer dan a) te kijken of er al een forum is waar deze DVD besproken wordt (http://www.allesoverfilm.nl/forum/showthread.php?t=17568&highlight=battlestar+galactica) en b) probeer je bericht in het juiste forum te zetten. Deze zou best geplaatst kunnen worden in Regio 2 ;-).

Henk K.

reply
0
F
FrankGuthrie
Jan 23, 2004

--------------------------------------------------------------------------------

Die jij hebt gezien is de gewone, je hebt ook de limited versie. Zie hier voor beide versies:

Gewone versie
[img]http://www.play.com/covers/130876m.jpg[/img]

Limited Edition versie
[img]http://www.play.com/covers/136430m.jpg[/img]


Het enige wat anders is, is de verpakking.

http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=R2&title=130876&p=57&c=&g=72

http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=R2&title=136430&p=57&c=&g=72

reply
0
M
mrjohn
pmruilactie foutive disc
Jan 23, 2004

Ook ik had de LE gekocht en zag de fout. Ik heb toen contact opgenomen met Universal en kreeg een niet zo vriendelijke dame aan de telefoon en zij zei dat de de dvd gewoon terug moest brengen naar de winkel. Wat zij doen moeten ze zelf weten. Zij had het tegenover mij helemaal niet over een omruilprocedure.

Jullie begrijpen dat ik me goed bedrogen door Universal.

Het valt wel op dat de LE altijd in de winkel is blijven liggen en dat geen een winkelier regeert op klachten van consumenten

reply
0
RM
Rudy Mas
Re: pmruilactie foutive disc
Jan 23, 2004

mrjohn wrote: Ook ik had de LE gekocht en zag de fout. Ik heb toen contact opgenomen met Universal en kreeg een niet zo vriendelijke dame aan de telefoon en zij zei dat de de dvd gewoon terug moest brengen naar de winkel. Wat zij doen moeten ze zelf weten. Zij had het tegenover mij helemaal niet over een omruilprocedure.

Jullie begrijpen dat ik me goed bedrogen door Universal.

Het valt wel op dat de LE altijd in de winkel is blijven liggen en dat geen een winkelier regeert op klachten van consumenten


Dit heeft ook gewoon te maken of de winkel klantvriendelijk is of niet. Ik heb zelf een hoop boxen in bestelling gehad en ipv die gewoon uit te leveren zijn die retour Universal gegaan zoals zij via een fax hebben verteld aan al hun klanten.

Zodra de correcte versie uit is wordt die opnieuw uitgebracht door Universal.

Daar zij al hun klanten op de hoogte hebben gebracht nog voor dat hij verkocht mocht worden gaat Universal het hard spelen en kan de box enkel via de winkel omgeruild worden. Universal stuurt een correcte versie naar de winkel van zodra ze het slechte exemplaar hebben ontvangen. :)

Dit vind ik een juiste beslissing, de winkeliers die ze absoluut toch wilden verkopen, alhoewel ze van het probleem wisten, moeten nu maar de problemen oplossen.

reply
0