Dutch Filmworks: DVD release Thru The Moebius Strip

Auteur:
Arnold van Oostrum
23 oktober 2007


Dutch Filmworks: DVD release Thru The Moebius Strip (Dutch Filmworks: DVD release Thru The Moebius Strip)

Thru The Moebius Strip
27.2 million light years away a battle to save the universe

Reis in THRU THE MOEBIUS STRIP, de intergalactische versie van het sprookje van Jaap en de bonenstaak mee met het jongetje Jac naar de planeet Raphicca, 27.2 miljoen lichtjaren van huis… Gebaseerd op de striptekeningen van Jean ‘Moebius’ Giraud

6 november 2007 brengt Dutch FilmWorks de magische film THRU THE MOEBIUS STRIP op DVD uit als Special Steelbook Edition.

Synopsis
Acht jaar nadat zijn vader bij een experiment is verdwenen, zoekt Jac hem in alle hoeken van het helaal. Op zijn reis ontmoet hij de vreemdste wezens en bezoekt hij bizarre planeten. Hij vindt zijn vader terug op de planeet Raphicca, 27,2 miljoen lichtjaren van huis. Het is een planeet vol magie waar buitenaardse wezens leven en strijden volgens een middeleeuwse riddercode. Jac realiseert zich dat zijn reddingspoging alleen zal slagen als hij zijn vader’s reusachtige buitenaardse vriend helpt de troon van Raphicca terug te krijgen.

Met de stemmen van:
Mark Hamill (Star Wars, Village of the Damned)
Michael Dorn (Star Trek: First Contact, Star Trek: Generations)
Daniel Davis (The Nanny, The Prestige)
Regie: Glenn Chaika

FEATURES DISC 1
16:9 Anamorphic Widescreen [1.78:1]
Dolby Surround 5.1 (sim. Van stereo)
Chapter Selection
Subtitles on/off
Also or Soon Available
Genre: Fantasy / Science Fiction
Speelduur: 86 Minuten
Engels Gesproken
Nederlands Ondertiteld
Kijkwijzer: 6 jaar, geweld

Special Steelbook Edition - Consumentenadviesprijs: € 17,99
 

Deze uitgave is beschikbaar gesteld door Dutch FilmWorks.