Nun II, The (Blu-ray)
Samenvatting
1956 - Frankrijk. Een priester wordt vermoord. Een kwaad verspreidt zich. Het vervolg op de wereldwijde hit volgt Zuster Irene als ze opnieuw oog in oog komt te staan met Valak, de demonische non.
Commentaar
The Nun II is een direct vervolg op The Nun, en is geregisseerd door Michael Chaves, die ook de derde Conjuring-film (The Devil Made Me Do It) voor zijn rekening nam. Die film was nog wel aardig, maar helaas kan hij van het vervolg op The Nun niet veel maken. The Nun II is vooral erg generiek en komt niet in de buurt van de sfeer en de enscenering van de eerste Nun-film. De karakters zijn vooral erg vergetelijk en maken weinig indruk. Ook sleept het script zich voort en komen verschillende schrik-momenten langs, maar die zijn erg repetitief met waar weinig opbouw en maken uiteindelijk weinig indruk. Ook duurt de film wat dat betreft te lang en haak je als kijker uiteindelijk wel wat af. The Nun II is maar een weinig geïnspireerd vervolg en tot nu toe het laatste deel in de Conjuring-franchise.
The Nun II is al eerder op DVD, Blu-ray Disc en 4K UHD uitgebracht en dit jaar ook in een 8 Film Collection, met alle Conjuring, Annabelle en The Nun-films op Blu-ray Disc. De BD-versie in deze Collection is echter hetzelfde als de eerder uitgebrachte versie op losse BD en 4K UHD+BD-uitgaven. Hier wordt de Blu-ray Disc besproken, de bespreking van de 4K UHD disc van de UHD+BD-uitgave van The Nun II vind je hier.
Filmspecs
Regisseur
Acteurs
Medium: | Blu-ray |
---|---|
Genre: | Horror, Mysterie, Thriller |
Regio: | A, B, C |
Jaar: | 2023 |
Speelduur: | 115 min |
Verpakking: | Blu-ray Keep Case |
Resolutie: | 1920 x 1080p |
Beeldverhouding: | 2.39:1 HD niet anamorf |
Geluidssporen: |
|
Ondertiteling: | Nederlands, Duits, Frans, En vele andere |
Uitgever: | Warner Home Entertainment |
EAN: | 5051888268230 |
Extra's
- The Nun II: Demon in Paradise
- Handcrafted Nightmares
Techniek en extra's
Beeldkwaliteit
The Nun II krijgt op Blu-ray Disc een 1080p HD transfer in het oorspronkelijke beeldformaat van 2.39:1. De transfer is prima, en doet zijn werk naar behoren. scherpte is goed, kleuren zijn natuurgetrouw en er zijn genoeg detail zichtbaar in het donker. Een verdienstelijke transfer.
Geluidskwaliteit
The Nuj II krijgt op Blu-ray Disc een even zo verdienstelijke Dolby Atmos-track mee met ene Dolby TrueHD 7.1-track als basis. De track doet goed zijn werk en levert een prima driedimensionaal geluidsbeeld af met genoeg spreiding en dynamiek.
Extra's
De Blu-ray Disc van The Nun II krijgt een tweetal extra's mee.
The Nun II: Demon in Paradise (5 min)
En maar korte making-of featurette die kort alle facetten van het maken van de film bespreekt.
Handcrafted Nightmares (7 min)
Deze featruette gaat iets meer de diepte in over de achtergrond achter het maken van de film.
Conclusie
1956 - Frankrijk. Een priester wordt vermoord. Een kwaad verspreidt zich. Het vervolg op de wereldwijde hit volgt Zuster Irene als ze opnieuw oog in oog komt te staan met Valak, de demonische non. The Nun II is maar een weinig geïnspireerd vervolg en tot nu toe het laatste deel in de Conjuring-franchise. De Blu-ray Disc van The Nun II zit technisch prima in elkaar en krijgt een paar extra's mee.
Deze uitgave is beschikbaar gesteld door Warner Home Entertainment.
Lees meer
Laatste reacties
Er zijn nog geen reacties. Geef als eerste een reactie in dit topic!
Inloggen