Beste leden,

Sinds donderdag 1 mei is het zover: de nieuwe website van allesoverfilm.nl is live!
De URL is ongewijzigd gebleven en je kunt nog steeds alle eerder geplaatste recensies en artikelen teruglezen.

Op deze speciale pagina kun je de actuele status van het forum bekijken.
In het najaar wordt het weer mogelijk om te reageren en nieuwe berichten te plaatsen.
Houd deze pagina dus goed in de gaten voor de laatste updates over het forum.

Hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groet,
Rogier
 

AllesOverFilm Forum

Achtergrondartikelen
LK
Ludo Keeris
In Memorium: de meest bijzondere rollen van Rutger Hauer (1944-2019)
Jul 25, 2019

Lees dit artikel

DW
DVD Watcher
Jul 27, 2019

Zeer triest dat de beste man overleden is. Alleen Ludo: Ik zou dit stukje ''een van de grootste acteurs uit de Nederlandse Filmgeschiedenis...'' veranderen in ''De grootste acteur uit de Nederlandse Filmgeschiedenis''. Niemand was groter dan Rutger, dus ik ben van mening dat ie die titel verdiend. En met regel ''een van de grootste'' doe je hem tekort. Hij was simpelweg niet een van de grootste, nee, Hij was De Grootste!!!

reply
0
J
jurgen42u
Jul 27, 2019

Ik heb het genoegen gehad hem kort te mogen ontmoeten op een van de comic cons in 2018.
Een fantastische mens, een acteur die ook met beide voeten op de grond is gebleven, wat je niet veel vindt bij BV's.
Hij is mijn favoriete Nederlandse acteur en ken hem voornamelijk van Turks fruit, Blade runner, Flesh+Blood en The Hitcher.
Ook gezien in minder bekende films zoals Fatherland.
Een echte schande naar de Nederlandse filmindustrie, waar tot op heden deftige uitgaves van Rutger Hauer zijn films op Blu-ray uitblijven.
Hopelijk mogen we iets verwachten wat deze acteur recht aan doet.

reply
0
J
Johan1967
Aug 20, 2024

[h=1]Peetdochter Rutger Hauer maakt documentaire over overleden acteur[/h]Bron: rtl.nl https://www.rtl.nl/boulevard/entertainment/artikel/5466797/peetdochter-rutger-hauer-maakt-documentaire-over-overleden

reply
0